Częste pytania

PYTANIA JAKIE NAJCZĘŚCIEJ ZADAJĄ NAM KLIENCI:

Widok na responsywne strony internetowe

Czy strona Internetowe jest mi potrzebna?

Czy wiesz, że … Polacy spędzają w Internecie aż 23 lata swojego życia? Jest to więc idealne miejsce na przedstawienie ofert Twojej firmy, żeby pozyskać nowych klientów. Postaw na rowzój i nie daj się wyprzedzić konkrencji! Czym szybciej zaczniesz promować się w Internecie, tym łatwiej o dobre wyniki.

MAM JUŻ STRONĘ INTERNETOWĄ ALE NIE ZDOBYWA ONA NOWYCH KLIENTÓW. DLACZEGO TAK SIĘ DZIEJE?

Zwróć uwagę na to, że czas, w jaki musi załadować się Twoja strona nie powinien przekroczyć 3 sekund. Wydłużenie czasu ładowania strony wpłynie na to, że Twój klient ją po prostu wyłączy. Dlatego niezwykle ważna jest odpowiednia optymalizacja kodu strony.
Kolejną sprawą jest odpowiednie wystylowanie strony tak, aby wyglądała bardzo dobrze zarówno na dużych monitorach jak i telefonach.

CO TO ZNACZY, ŻE STRONA JEST RESPONSYWNA?

Czy wiesz, że ponad 50 % osób przegląda zasoby Internetowe za pomocą telefonu? To niezwykle ważne, żeby Twoja strona wyświetlała się idealnie również na telefonach. Zarówno wielkość czcionki, rozkład klumn, wielkość i rodzaj grafiki oraz treści muszą automatycznie dopasować się do ekranów komputerów, tabletów oraz telefonów komórkowych. To właśnie jest RESPONSYWNOŚĆ. Swoje strony testujemy na 25 różnych urządzeniach.

A CO Z POZYCJONOWANIEM W GOOGLE?

Wybierając nasze strony masz pewnośc, że została ona stworzona tak, abyś zyskał jak najwyższą pozycję w GOOGLE. Kodujemy wszystkie znaczniki meta oraz słowa kluczowe w taki sposób, abyś zyskał jak najwięcej klientów.
Strona również spełnia wymagania dostępności – czyli dostosowana jest również do osób słabo widzących.